S-Z

SMAY Sp. z o.o.

Klimatyzacja, Wentylacja i chłodnictwo

 

Osoba reprezentująca firmę
Marek Maj – Prokurent
Michał Maj – Prezes
Jarosław Wiche - Wiceprezes

Adres firmy:
31-587 Kraków, ul. Ciepłownicza 29

Telefon/y:
Sekretariat: +48 12 378 18 00
Dział Handlowy: +48 12 378 18 42 i 43
Dział Exportu: 12/378 18 40 i 02
Dział Kontroli Jakości: +48 12 378 19 04 i 06

Faks:
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:
www.smay.pl

Branża:
Klimatyzacja, Wentylacja i chłodnictwo

Przedmiot działalności:
PKD 2825Z - Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych

SMAY Sp. z o.o.

Krótka charakterystyka działalności firmy:

Firma SMAY obecna jest w branży od ponad 25 lat. Powstała w Krakowie, gdzie do dzisiaj znajduje się centrala spółki. Posiada aktywny dział współpracy międzynarodowej obecnej w całej Europie, a także w Azji i Afryce Południowej, ma swoje przedstawicielstwo w Dubaju.

Niezmiennie od początku istnienia firma inwestuje w rozwój technologii, badań oraz wykorzystuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Oferując systemy różnicowania ciśnienia, jako jedyna firma w Polsce, zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektu, implementacji, montażu, uruchomienia, kalibracji, serwisowania oraz doradztwa na każdym etapie inwestycji. Nie tylko doskonale zna rynek i jego oczekiwania, jak również kreuje nowe potrzeby i wyznacza nowe standardy. Z jej produktów i usług korzysta już ponad 7,6 tys. klientów. Zrealizowała ponad 250 bardzo dużych projektów budowlanych i kilkaset mniejszych realizacji.

Jej zespół to blisko 250 specjalistów w swoich dziedzinach. Posiada własne biura projektowe, laboratoria badawcze oraz wyspecjalizowaną komórkę do przeprowadzania symulacji CFD z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS® FLUENT®. Jest posiadaczem kilkunastu wzorów użytkowych i 4 patentów.

Od wielu lat ściśle współpracuje z uczelniami technicznymi z całej Polski w zakresie prac badawczo-naukowych jak i organizuje własnych programy edukacyjne.

SMAY jest po to, by we wszystkich zakątkach globu dostarczać świeże powietrze oraz by w czasie pożaru zagwarantować skuteczną akcję ratowniczą i ewakuacyjną chroniąc życie, zdrowie i mienie człowieka.

Osiągnięcia firmy, (posiadane nagrody, certyfikaty, wyróżnienia)

Działania SMAY były wielokrotnie nagradzane przez branżę i biznes. To utwierdza w przekonaniu, że nasze rozwiązania są najlepsze na rynku.

  Wybrane wyróżnienia:
 • Zaproszenie do Krajowej Sieci Global Compact w Polsce
 • Budowlana Firma Roku
 • Najciekawszy Produkt Roku
 • Lider Małopolski
 • Innowator Wprost
 • Branża Nas Lubi
 • Innowator Małopolski
 • Top Builder
 • Gazele Biznesu
 • i wiele innych…