S-Z

UNIA Sp. z o.o.

Filmy- producenci, dystrybutorzy, Wideofilmowanie, Reklama i Marketing, Public Relations

 

Osoba reprezentująca firmę
Krystyna Szkarłat – Prezes Zarządu
Krzysztof Szkarłat – Wiceprezes
Tomasz Kruk – Prokurent

Adres firmy:
30-383 Kraków, ul. Obozowa 4A, lok. 13-14

Telefon/y:
+48 12 263 70 07
+48 606 757 700
+48 784 433 808

Faks:
+48 12 263 70 07

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:
www.allmarketing.pl

Branża:
Filmy- producenci, dystrybutorzy, Wideofilmowanie, Reklama i Marketing, Public Relations

Przedmiot działalności:
Filmy reklamowe, grafika, marketing internetowy, video marketing, reklama wizualna

UNIA Sp. z o.o.

Krótka charakterystyka działalności firmy:

Jesteśmy agencją zrzeszającą kreatywnych profesjonalistów. Naszą misją jest wyróżnianie marek na tle konkurencji, kreację ich nowoczesnego wizerunku i wzbudzenie pozytywnych skojarzeń wśród obecnych i przyszłych klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Lubimy wyzwania, ponieważ to one nadają naszym działaniom powiew świeżości. Staramy się wyprzedzać trendy, by zawsze zapewnić sobie i naszym klientom ponadczasowość. Sami ciągle się doszkalamy i zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin, aby zapewnić naszym klientom wszechstronną pomoc. Rozpatrujemy każde zadanie indywidualnie i pod wieloma kątami. Narzędzia i kanały marketingowe nie mają przed nami tajemnic, wykorzystujemy je sprawnie i skutecznie.

W naszej ofercie znajdują się produkcję filmów promocyjnych, animacji 2d i 3d, spotów radiowych, organizację imprez, prowadzenie działań w internecie, projektowanie graficzne, wykonywanie zdjęć z drona, a także przeprowadzanie szeroko zakrojonych kampanii edukacyjnych.

Nasze podejście do działań marketingowych charakteryzuje przede wszystkich uniwersalność i wszechstronność. W firmie zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin, przez co prowadzone przez nas strategie komunikacyjne firm są różnokierunkowe i szczegółowe.

Każdy projekt zaczynamy od dogłębnej analizy sytuacji wyjściowej, żeby następnie przejść do kreatywnych i inspirujących działań, które podnoszą świadomość marki w odbiorze klientów oraz wyróżnią ją na tle konkurencji.

Osiągnięcia firmy, (posiadane nagrody, certyfikaty, wyróżnienia)

  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013
  • Złoty Certyfikat Rzetelności 2014
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014