Nagroda "Małopolski Dąb"

 

Nagroda
Małopolskiego Związku
Pracodawców Lewiatan
MAŁOPOLSKI DĄB ‘2018

Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur do V edycji Nagrody „Małopolski Dąb”. Naszym celem jest uhonorowanie osób oraz przedsiębiorstw działających na rzecz rozwoju gospodarczego regionu. Pragniemy również w szczególności uhonorować instytucje lub osobistości życia publicznego, które wniosły szczególny wkład w rozwój gospodarczy małopolski.

Nagroda „Małopolski Dąb” jest przyznawana w dwóch kategoriach:

„Przedsiębiorcy” - przyznawana jest tym, którzy w sposób znaczący przyczynili się do rozwoju przedsiębiorczości, innowacyjności poprzez oferowanie wysokiego poziomu swoich produktów i usług oraz wyróżnili się prowadzeniem działalności gospodarczej zgodnie z prawem i normami rzetelnego postępowania w aktywności gospodarczej (dobrymi praktykami biznesowymi), budując kulturę polskiej przedsiębiorczości oraz tworząc jej najlepsze standardy.

„Instytucje, Organizacje, Osobowość Życia Publicznego” - założeniem jest uhonorowanie działań organizacji, instytucji lub osoby publicznej z województwa małopolskiego o znaczących osiągnięciach w tworzeniu przyjaznych warunków dla działalności gospodarczej, budowania dobrych standardów współpracy administracji z biznesem.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu z naszym biurem.

Jednocześnie już dziś prosimy o zarezerwowanie terminu 15 listopada br. na udział w uroczystym wydarzeniu jakim będzie Gala „Nagrody Małopolski Dąb”.